LPF-16D-36 *MEAN WELL
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
−80%
LPF-16D-36 *MEAN WELL
Produkt LED Napajalnik
Skupina LED
Moč 16.2W
Dimer 3 in 1
IP zaščita 30
Vhodna napetost 90-305VAC
Število izhodov 1
Izhod1 36VDC 0-0.45A
Ohišje Plastično
Hlajenje Pasivno
Tip CV+CC
PFC Da
Garancija(v mesecih) 60
Specifikacija LPF-16D-36
Specifikacija: LPF-16D-36
LPF-16D-36
4 KOSI
Produkt
LED Napajalnik
Vhodna napetost
90-305VAC
Moč (W)
16.2
PFC
Da
Število izhodov
1
Izhod1
36VDC 0-0.45A
Ohišje
Plastično
Hlajenje
Pasivno
Tip
CV+CC
Dimer
3 in 1